C закінченням зимового сезону і настання теплої весняної погоди, всі господарі прибудинкових басейнів готуються до його раззимівки.

Раззимівка або розконсервація – це ряд процедур, спрямованих на відновлення роботи самого басейну.

"КОМПАНІЯ "ГЕРМЕС TEСHNOLOGY" пропонує кваліфіковану допомогу в реалізації такого процесу, як раззимівка басейну.

Це досить відгалужена справа, яку необхідну проводити з ретельною уважністю.

А для того, щоб ви в цьому переконалися, ми написали перелік рекомендацій, щодо введення басейну в експлуатацію:

1. Насамперед необхідно очистити воду в басейні. Для цього ми використовуємо сачки для прибирання листя та сміття з дна.

Пам'ятайте важливе правило, раззимівку необхідно починати при температурі не нижче 10 – 15 градусів, для природного танення льоду, а інакше є ризик пошкодити стінки самої чаші.

2. Далі очищаємо стінки і дно басейну спеціальними щітками і хімічними засобами. Головне правильно підібрати хім. засіб, що підходить індивідуально під вашу чашу (керамічна плитка, поліпропілен).

3. Як правило для цього процесу використовуються агресивні хімікати, так що обов'язково потрібно дотримуватися строгих правил техніки безпеки, працювати в рукавичках, гумових чоботях, використовувати віскозну губку або пластмасову щітку.

4. Не забуваємо про форсунки, очищаємо їх від нальоту.

5. Далі вимиваємо поверхню басейну водою.

6. Ретельно оглядаємо стінки і дно на момент пошкодження. У разі їх знаходження, необхідно звернутися до фахівців.

7. З басейну потрібно прибрати всі зимові аксесуари та обладнання: заглушки з труб, компенсатори льоду. Розконсервація басейну включає підключення необхідного обладнання (циркуляційний насос, теплообмінник, протитечія, циркуляційний насос теплообмінника, прожектори), не забуваємо перевіряти всі з'єднання і ущільнення.

8. Ще одним пунктом є, злив води з труб та їх продув за допомогою компресора або пилососа, для профілактики роботи системи водопостачання.

9. Далі заміна піску в фільтраційній установці. А також проведення первинної підготовки: замір і вирівнювання рівня pH, проведення шокової обробки води хлором.

10. Очищаємо басейн від водоростей, а також підбір засобів по боротьбі з ними.

11. Наповнюємо басейн водою, а далі проганяємо всю воду через фільтраційну систему кілька разів.

12. І на останньому етапі промиваємо пісок і повторно фільтруємо. І вже після регулярно підтримуємо чистоту в басейні.

Як ви помітили процес розконсервації басейну досить скрутний і копіткий. І для того, щоб він пройшов безпечно, а найголовніше ефективно, професійна команда "ГЕРМЕС TEСHNOLOGY" пропонує свої послуги запуску басейну. Бездоганна якість і дотримання термінів, домовленостей – основні правила роботи, яких дотримується наша компанія. До того ж, цінова політика досить гнучка, а індивідуальний підхід до клієнтів забезпечує надання послуг на вигідних умовах.